Alışveriş Sepeti (0)

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI

Tiramisu Duca’nın, www.tiramisuduca.com web sayfası üzerinden sipariş veren müşterilerine, mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen hususlara ilave olarak özel bir teslimat ve iade politikası uygulamaktadır:

Sözleşme konusu her bir ürün Tiramisu Duca tarafından onaylandıktan itibaren ALICI’ nın yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak tahmini soğuk zincir (+0 ile +4 C derece) özel teslimat süresini bildirir.

Teslimat içerisinde siparişi verenin gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürünün ALICI’ya teslim edilememesi durumunda, ALICI’nın sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti teslim almayacaktır.

Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu ve +0 ile +4 C derece sıcaklık aralığında muhafaza sorumluluğu, ALICI’ya aittir. Bu durum Gel-Al teslimatlar için de geçerlidir.

Soğuk zincir +0 ile +4 C derece şartlarında teslimat ve muhafaza edilmesi gereken Tiramisu Duca ürünleri en fazla üç gün içerisinde tüketilmelidir ve iade alınmamaktadır.

Soğuk zincir +0 ile +4 C derece şartlarında teslimatı gerçekleştirilen Tiramisu Duca ürünleri tek kullanımlık, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olduğundan iptal ve iade yapılamamaktadır.

Tiramisu Duca ürünlerinin ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler kapsamında değerlendirildiğinden iptal ve iade yapılamamaktadır.

ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu teslimat ve iade politikasının tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. Tiramisu Duca siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.